LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 16349150
nr 1634 9150
FLOOR LAMP
Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, 1970s. Height: 107 cm, wear, damages, saknar raster.
Anders Pehrson, Ateljé Lyktan, 1970-tal. Höjd: 107 cm
Condition: slitage, skador, saknar raster
SEK 150
Monday August 5 2024
at 20:36:51
4/8 08:11:46
100 kr
5/8 17:37:03